De Secrid Miniwallet Original collectie is het resultaat van vakmanschap en verfijnd handwerk op het hoogste niveau.
ORIGINAL
Glad leer met een natuurlijk glanzende finish voor elke stijl.
→ Gladde semi-aniline afwerking
→ Europees rundleer
→ Gemaakt in Nederland
Hierdoor is het leer van de hoogste kwaliteit, gelooid onder goede werkomstandigheden. Met zorg voor mens en milieu.
De Secrid Miniwallet is de meest iconische wallet en de perfecte allrounder. Klein van formaat en verrassend groot in opbergcapaciteit. De Miniwallet heeft de Secrid Cardprotector als basis en is hierdoor een compacte en veilige portemonnee. Dankzij het unieke, Red Dot Design Award winnende, ontwerp schuiven de kaarten trapsgewijs naar buiten voor een eenvoudige selectie. De belangrijkste passen zijn optimaal beschermd, zowel tegen buigen en breken als tegen ongewenst uitlezen van RFID-kaarten. Naast de zes kaarten in de Cardprotector biedt de Miniwallet ruimte voor enkele kaarten, papiergeld, bonnetjes, visitekaartjes en enkele munten. De Miniwallet is compact en vanwege de druksluiting gemakkelijk in elke tas of broekzak mee te nemen.
Kenmerken:
- Vervaardigd uit massief aluminium
- Vervaardigd uit Europees leer
- Druksluiting
- Geschikt voor zes vlakke kaarten of vier kaarten met verdikte letters (embossing)
- Ruimte voor bankbiljetten
- Ruimte voor visitekaartjes
- Geschikt voor enkele munten
- Vier extra passen
- Goede bescherming van kaarten tegen buigen, breken en ongewenst uitlezen
- Met één druk op de knop schuiven de kaarten trapsgewijs naar buiten
- Red Dot Design Award bekroond ontwerp
- Wordt geleverd in een mooie
Draagt
- 4 verdikte of 6 platte kaarten
- 4 extra kaarten
- Bankbiljetten
- Visitekaartjes
- Bonnetjes
Afmetingen en gewicht
- 65 x 102 x 21 mm
- 72 g
Het gepatenteerde mechanisme geeft met één simpele beweging toegang tot je kaarten: klaar voor gebruik. De aluminium behuizing beschermt kaarten tegen buigen, breken en ongewenste draadloze communicatie.Klein van formaat en verrassend groot in opslagcapaciteit.
De Miniwallet combineert het beste van twee werelden. De omhulsel bevat bankbiljetten, bonnetjes en kaarten, terwijl de aluminium Cardprotector het mogelijk maakt om kaarten met één simpele beweging uit te schuiven en ze te beschermen tegen buigen, breken en ongewenste draadloze communicatie (RFID-safe).






































